3.238.235.248
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Festivalis „Nepatogus kinas“ kviečia jaunimą tapti žiuri nariais

Data
2021-09-16

Festivalis „Nepatogus kinas“ kviečia jaunimą tapti žiuri nariais

Jau trečią kartą festivalis „Nepatogus kinas“ kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) kviečia jaunus žmones tapti festivalio dalimi, tarti savo nuomonę ir rengia atvirą „Jaunimo balso“ žiuri atranką. Šeši būsimi komisijos nariai vertins spalio 14–31 d. vyksiančio festivalio filmus ir jaunimo vardu apdovanos savo favoritus.

„Jaunimo balso“ žiuri nariu gali tapti kiną mėgstantis 18–25 metų žmogus, priklausantis bet kokiai formaliai ar neformaliai jaunimo organizacijai ar bendruomenei, besidomintis žmogaus teisių, aplinkosaugos, ekologijos, socialiniais ar politiniais klausimais. Atrinkti „Jaunimo balso“ žiuri nariai turės galimybę nemokamai žiūrėti visus festivalio filmus virtualioje kino salėje, dalyvaus „Nepatogaus kino“ organizuojamuose renginiuose ir susitikimuose su filmų kūrėjais, herojais ir festivalio programos sudarytojais bei, išreikšdami savo nuomonę, prisidės prie festivalio kūrimo.

Norintieji dalyvauti „Jaunimo balso“ žiuri nariais, kviečiami iki rugsėjo 21 d. pildyti anketą: https://bit.ly/Jaunimo_balsas_2021.

Apie „Nepatogų kiną“

„Nepatogus kinas“ – nuo 2007 m. kasmet vykstantis tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis. Tai yra nekomercinis renginys, siekiantis kurti erdvę žmogaus teisių, politikos, socialinės atsakomybės, tvarumo temoms, supažindinti visuomenę su pasaulinėmis aktualijomis, skatinti būti sąmoningiems ir kritiškiems. Festivalio metu pristatoma turtinga dokumentinių filmų programa, rengiami susitikimai su kino kūrėjais, organizuojamos diskusijos su filmų herojais, žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais. Vienas pagrindinių festivalio rėmėjų – Lietuvos kino centras.