35.172.230.21
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Dešimtoke iš Plungės regiono – dalyvauk dešimtokų naktyje

Data
2024-03-05

Dešimtoke iš Plungės regiono – dalyvauk dešimtokų naktyje

Nuo pilietiškumo pradmenų iki plokštainio gamybos – viskas vyks per vieną bendraamžių naktį.

Plungės rajono Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija įvairias naujoves ir smagias pilietiškumo ugdymo veiklas jaunimui siūlanti ugdymo įstaiga. Mokinių atostogų metu čia nuolat vyksta įvairios stovyklos, susitikimai, gimnazijos bendruomenė nevengia inicijuoti ir įvairius konkursus, pristatymus, kuriuose noriai dalyvauja ir kitų ugdymo įstaigų atstovai.

Gimnazija ruošiasi tapti regiono kadetų licėjumi, todėl jau nuo šių mokslo metų pradžios visiems 5-10 klasių mokiniams įvestas naujas – Karybos pagrindų – dalykas. Šios pamokos, kurią veda gimnazijos Instruktorius, metu mokiniai turi galimybę iš arčiau susipažinti kaip teikiama pirmoji pagalba, Lietuvos kariuomenės daliniais, žymiausių karo vadų lyderystės pamokomis.

„Pastebėjome, kad jaunimas itin mėgsta rinktis tokias veiklas, kurios vyksta jų metu – vėlai vakare ir naktį“, – pasakoja Regiono 10-kų nakties viena iš sumanytojų, gimnazijos II klasės auklėtoja Aurelija Augustinienė. „Norime supažindinti jaunimą, kokios jaunatviškos veiklos gali būti integruojamos į ugdymo procesą“ – toliau mintis tęsia gimnazijos direktorius Regimantas Kavaliauskas.

Taip gimė pilna programa, kurioje nuo smagių interaktyvių pilietiškų veiklų bus pereinama prie įdomių chemijos, fizikos, matematikos užsiėmimų. Į Alsėdžius atvykę dešimtokai vaišinsis bendraamžių pagamintais patiekalais gimnazijos valgykloje, o kur dar visos jaunatviškos linksmybės pradedant diskoteka ir linksmosiomis sportinėmis varžybomis.

Kovo 15 dieną į Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnaziją gali atvykti ir 10-kų tėveliai, kuriems gal būt neramu dėl vaikų ateities, būsimų šauktinių tvarkos, karjeros perspektyvų. Organizatoriai pasirūpino, kad renginio laikas dalyviams prabėgtų labai greitai, belieka tik atvykti.

Registracija į renginį vyksta el. paštu: alsedziuvm@plunge.lt