44.210.151.5
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2020-12-11
Žymės

Dalyvauk virtualiame šventiniame bėgime!

Data
2020-12-11

Dalyvauk virtualiame šventiniame bėgime!

Lietuvos verslo kolegija kviečia dalyvauti šventiniame bėgime!

Atsižvelgiant į esamą situaciją šalyje, bėgimas vyks virtualiai. Bėgimo dalyviai laiką matuoja savarankiškai, bėgdami savo pasirinktoje, saugioje trasoje, naudodami bet kokią sporto programėlę (pvz: Strava, Nike Run Club, Samsung health ir kt.). Bėgti ir registruoti savo rezultatą galima iki gruodžio 13 d.

Įveikęs trasą (2020 metrų, vaikams iki 9 m. 220 m.), savo rezultatą registruok čia. Registracijoje reikės įkelti išmaniuoju laikrodžiu ar telefonu užfiksuotą nuotrauką, kurioje būtų aiškiai matomas įveiktas atstumas ir laikas, taip pat pretenduojantiems į atskirų kategorijų apdovanojimus reikia įkelti foto nuotrauką (augintinio, aprangos ir kt.).

Bėgimas yra labdaringas, todėl organizatoriai kviečia aukoti. Surinktos lėšos bus skirtos Maltiečiams, globojantiems vienišus ir savimi negalinčius pasirūpinti senelius. Aukoti gali paspaudęs šią nuorodą: https://maltieciai.lt/aukok/

Aukojimo žingsniai:

  1. Pasirink laukelį aukojimas kortele;
  2. pasirink sumą ;
  3. pasirink laukelį vienkartinė auka
  4. pasirink mokėjimo paskirtį „Klaipėdos grupė“.

 

Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais.