3.236.83.14
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
VJOSAS
Data
2023-12-08
Žymės

Dalyvauk Vilniaus jaunimo politikos konferencijoje

Autorius
VJOSAS
Data
2023-12-08

Dalyvauk Vilniaus jaunimo politikos konferencijoje

Vilniaus savivaldybės Jaunimo reikalų ir neformalaus užimtumo skyrius kartu su Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“ kviečia gruodžio 20 d. nuo 12 val. į Vilniaus jaunimo politikos konferenciją!

Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo politikos naujienų 2024 m. pristatymas bei trys trumpos diskusijos, susijusios su aktualiausiomis jaunimo politikos temomis Vilniuje.

Kas svarbu jaunam vilniečiui ir koks jaunimo organizacijų vaidmuo Vilniaus mieste? Ar priklausomybės tapo madingos? Kaip į neformalųjį švietimą integruoti naujausias technologines priemones?

Vilniaus jaunimo politikos konferencija – tai puiki proga apibendrinti ir reflektuoti praėjusius jaunimo politikos metus!

Konferencijos vieta: Vilniaus miesto savivaldybės administracija, 20 a. konferencijų salė (Konstitucijos pr. 3, Vilnius).

Būtina registracija. Nuorodą gali rasti čia.

Renginys atviras kiekvienam vilniečiui, ypatingai kviečiame Vilniaus mieste veikiančias jaunimo bei su jaunimu dirbančias organizacijas, atvirųjų jaunimo centrų, erdvių atstovus, viešąsias paslaugas jaunimui teikiančias įstaigas bei kitus, su Vilniaus jaunimu susijusius asmenis!

Facebook renginį gali rasti čia.

Žymės