3.233.232.160
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
SALTO
Data
2024-07-05

Dalyvauk seminare „Solidarumas su Ukraina“ Liubline

Autorius
SALTO
Data
2024-07-05

Dalyvauk seminare „Solidarumas su Ukraina“ Liubline

„Solidarumas su Ukraina“ – tai trijų dienų tarptautinis renginys, kuriame dalyvaus 60 dalyvių iš „Erasmus+“ / Europos solidarumo korpuso programų šalių ir Ukrainos.

Nuo pat Rusijos invazijos pradžios milijonai ukrainiečių buvo priversti palikti savo namus, ieškojo prieglobsčio užsienyje. Dėl karo visi, o ypač jaunimas, susiduria su baimėmis dėl ateities. Labai svarbu tai, kad sutrikdytos bei nutrauktos mokymosi galimybės jaunajai kartai gali turėti pasekmių visam gyvenimui.
Šiame seminare daugiausia dėmesio bus skiriama svarbiausiems klausimams, susijusiems su tarptautiniu jaunimo bendradarbiavimu su Ukrainos jaunimo organizacijomis neišprovokuotos ir nepagrįstos Rusijos karinės agresijos prieš Ukrainą laikotarpiu, taip pat sesijų metu bus skatinamas bendradarbiavimas, diskusijos ir kuriamos Ukrainos jaunimo ir su jaunimu dirbančių asmenų rėmimo strategijos.

Atrinktiems dalyviams kelionės išlaidos yra kompensuojamos, apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, o pats renginys nieko nekainuoja!

Seminaras vyks Liubline, Lenkijoje.
Data – 2024 m. rugsėjo 10 – 13 d. 

Registracija vykta iki liepos 14 d. Jos formą rasite čia.

Daugiau informacijos rasite čia.