44.211.26.178
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
ERYICA
Data
2023-12-04

Dalyvauk pokalbyje apie jaunimo informavimą ir konsultavimą

Autorius
ERYICA
Data
2023-12-04

Dalyvauk pokalbyje apie jaunimo informavimą ir konsultavimą

Let’s Talk! – Sausio mėn. prasidės Šiaurės ir Baltijos šalių internetinių diskusijų grupės jaunimo informavimo tema.

Jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugų specialistai iš Šiaurės ir Baltijos šalių, taip pat specialistai, kurių kasdienis darbas susijęs su jaunimo informavimo paslaugomis, kviečiami dalyvauti internetiniuose susitikimuose ir diskutuoti bei dalytis savo patirtimi ir idėjomis. Internetinės diskusijų grupės „Let’s talk!“ tikslas – stiprinti jaunimo informavimo darbuotojų ir jaunimo informavimo paslaugų teikėjų tinklaveiką ir tarpusavio paramą bei suteikti daugiau matomumo jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugoms.

Veiklos organizatorius yra ERYICA Šiaurės ir Baltijos šalių jaunimo informavimo darbo grupė, kuri nori sukurti saugią aplinką, kurioje jaunimo informavimo specialistai galėtų dalytis profesine patirtimi, tarpusavio pagalba, aptarti galimybes, naujas temas ir atvirus klausimus.

Internetinė diskusijų grupė pradės veikti 2024 m. sausio mėn. ir veiks visus metus. Pirmasis susitikimas yra apie jaunimo informavimą ir konsultavimą šiais laikais, jį organizuoja Koordinaatti iš Suomijos. Jis įvyks 2024 m. sausio 17 d. 10 val. ryto „Teams“ platformoje. Prisijungimą rasite čia.

Iš viso darbo grupė planuoja surengti 9 internetinius susitikimus, kurių kiekvienas bus skirtas konkrečiai temai. Siekiant užtikrinti kuo didesnį lankstumą ir saugią aplinką, internetinė diskusijų grupė vyks pirmoje darbo dienos pusėje, truks iki vienos valandos ir nebus įrašinėjama. Užsiregistruoti nereikia. Naudojama anglų kalba.

Internetinės diskusijų grupės idėja ir koncepcija kilo šių metų Šiaurės ir Baltijos šalių YI darbo grupės susitikime Helsinkyje. Darbo grupės nariai įžvelgia didelį savo tinklų ir specialistų potencialą teikti tarpusavio pagalbą, saugią vietą kelti klausimus ir diskutuoti, kelti idėjas ir siūlyti paramą jaunimo informavimo ir su jaunimu dirbantiems asmenims tiek vietos, tiek nacionaliniu lygmeniu.

Internetinės diskusijų grupės organizatoriai yra Šiaurės ir Baltijos šalių darbo grupės nariai iš Estijos (Švietimo ir jaunimo reikalų taryba), Suomijos (Koordinaatti), Lietuvos (LIJOT), Norvegijos (Forum för Ungdomsinformasjonskontor) ir Švedijos (Lidingö Stad).

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į:

Kadri Koort, Estijos švietimo ir jaunimo reikalų taryba: kadri.koort@harno.ee

Jaana Fedotoff, Koordinaatti: jaana.fedotoff@ouka.fi

Imre Simon, ERYICA: imre.simon@eryica.org