3.233.232.160
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
Atviras jaunimo centras „Vartai"
Data
2024-07-01

Dalyvauk patyriminiame žygyje

Autorius
Atviras jaunimo centras „Vartai"
Data
2024-07-01

Dalyvauk patyriminiame žygyje

Atvirame jaunimo centre ,,Vartai“ yra vykdomos įvairios veiklos. Viena iš jų, tai žygių organizavimas, kurių metu kviečiame jaunuolius(-es) įsitraukti į maršruto rengimą, prisiimti įvairias atsakomybes ir juose dalyvauti. Gali kilti klausimas, o kuo yra svarbūs žygiai?
Žygiai suteikia galimybę geriau pažinti save, stiprinti valią, tikėjimą savo jėgomis, gebėjimais ir mokytis būti atviram esančiai aplinkai, ir sau. Ėjimo metu susiduriama su įvairiais iššūkiais, dėl kurių tenka išeiti iš savo komforto zonos, bendradarbiauti su grupės nariais ir spręsti kylančius iššūkius. Tuo pačiu, susidūrus su aplinkoje esančiais iššūkiais, galima reflektuoti apie savo patyrimus.
Žinoma, ėjimo metu išvysime ir atrasime gražių lankytinų vietų, būsime gamtoje bei susipažinsime su naujais žmonėmis.

Susitinkame – liepos 10 dieną, 9 val. atvirame jaunimo centre ,,Vartai“ (E. Ožeškienės g. 7, Kaunas). Planuojama į Kauną grįžti liepos 12 d. iki 14 val.
Žygio data – liepos 10, 11 ir 12 dienomis.
Žygio maršrutas – Kaunas-Kulautuva-Zapyškis-Kaunas. Pirmai ir antrai dienai numatomas 15 km atstumas.
Infrastruktūra – svarbu apsirengti patogiai ir sportiškai, kadangi eisime ilgą atstumą ir būsime gamtoje: patogūs, nevaržantys judesių rūbai, sportiniai ar žygio batai. Visą laiką praleisime gamtoje be elektros ir patogumų, tad svarbu nusiteikti šiam patyriminiam žygiavimui, laukiantiems fiziniams ir emociniams iššūkiams. Taip pat su savimi gerai turėti smulkių grynų pinigų.
Gyvenimo sąlygos – palapinės.
Žygio dienotvarkė – aptariama bendrai su jaunuoliais pasiruošiamųjų susitikimų metu.
Maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienė (tuo pačiu užkandžiai). Gaminame patys.
Žygis yra nemokamas.
Amžius: 14-29 metai. 

Registraciją rasite čia.

Daugiau informacijos rasite čia.