3.234.244.181
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Dalyvauk moksleivių akademinių tyrimų konkurse (SARC) ir pademonstruok savo intelektinius sugebėjimus pasaulinėje arenoje 

Data
2024-03-28

Dalyvauk moksleivių akademinių tyrimų konkurse (SARC) ir pademonstruok savo intelektinius sugebėjimus pasaulinėje arenoje 

SARC – tai puiki platforma 13-18 metų amžiaus vidurinių mokyklų moksleiviams atskleisti savo mokslinį potencialą ir išbandyti savo talentus. Nesvarbu, ar domiesi biologija, istorija, literatūra, ar bet kuria kita sritimi, SARC laukia visų temų ir disciplinų.

KAS GALI VARŽYTIS:

SARC gali dalyvauti visi 13-18 metų amžiaus vidurinių mokyklų moksleiviai, įskaitant devintokus, kuriems dar nesukako 13 metų, ir neseniai vidurinę mokyklą baigusius abiturientus, kurie turi metų pertrauką. Konkursas vyksta tik internetu, todėl nėra jokių geografinių kliūčių.

KO TIKĖTIS:

Dalyvauk išskirtinėse ekspertų vedamose stovyklose, kuriose patobulinsi savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir išmoksi tokių svarbių metodų kaip pasiūlymų rengimas ir duomenų analizė. Po stovyklų pateik savo 1-2 puslapių tyrimo pasiūlymą svarstymui.

KITAME ETAPE:

10 geriausių mokslinių tyrimų pasiūlymų pateks į kitą etapą, kuriame finalininkai parengs ir pateiks įtikinamą 1,5-3 min. trukmės vaizdo įrašą. Nugalėtojai bus atrinkti atsižvelgiant į jų mokslinių tyrimų pasiūlymo ir vaizdo įrašo pristatymo kokybę.

Nepraleisk šios galimybės įgyti vertingos patirties, pademonstruoti savo talentus ir užmegzti ryšius su bendraminčiais iš viso pasaulio. Apsilankyk mūsų svetainėje, kur rasite paraiškų pateikimo terminus ir instrukcijas.

PRIZAI:

  • 3 000 JAV dolerių piniginių prizų bankas;
  • Galimybė įgyti teisę gauti 2 universitetinius kreditus;
  • Tavo darbas pristatytas akademinėje konferencijoje ir paskelbtas SARC interneto svetainėje;
  • Indigo vasaros mokslinių tyrimų programa NEMOKAMAI arba su didele nuolaida.

Jau šiandien prisijunk prie SARC ir pradėk savo mokslinę kelionę!

Registruokis čia ir pasinaudok nuolaidos kodu ECL100 registracijos mokesčiui.