3.236.83.14
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“
Data
2024-02-22

Dalyvauk jogos pamokoje

Autorius
Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“
Data
2024-02-22

Dalyvauk jogos pamokoje

Kviečiame į klasikinės jogos pamokos, skirtas visiems 14–29 m. žmonėms, kurie nori susipažinti su klasikinės jogos praktika, išmokti klasikinės jogos, kvėpavimo, atsipalaidavimo pratimų ir tokiu būdu stiprinti savo fizinę ir psichologinę sveikatą.

Užsiėmimai prasideda kovo 1 d. (penktadienį), 16:30-18:00 arba 18:15-19:45, vaikų ir jaunimo klube „Šatrija“ (Kalvarijų g. 156, Vilnius).

Būtina išankstinė registracija. Ją gali rasti čia.

Kodėl joga ir kuo ji naudinga?

Jogos pratimų seka turi savo reikšmę, o kiekvienas jogos pratimas veikia mūsų organizmą – virškinimo sistemą, kraujotaką, nervų sistemą, raumenis, kaulus ir dar daugiau.

Atliekant tinkamus pratimus tinkama eilės seka, galima ženkliai prisidėti prie harmoningos organizmo būklės, pavyzdžiui:

  • atsipalaiduoti ir sumažinti stresą;
  • gerinti balansą ir koordinaciją;
  • vystyti jėgą ir ištvermę;
  • pagerinti nuotaiką ir padidinti energijos lygį.

Užsiėmimų metu nesistengsime kuo įmantriau įsisukti į jogos pozas, bet labiau gilinsimės į jogos pratimų naudą mūsų kūnui.

Jogos studijos vadovė – Laura Eylen, turinti psichologijos bakalaurą ir šiuo metu studijuojanti sveikatos psichologijos magistrą Vilniaus universitete. Laura pabaigė jogos mokytojų kursus ir įgijo ISYVC tarptautinį sertifikatą, pripažintą pasaulinės jogos mokytojų organizacijos Yoga Alliance.