3.239.11.178
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Dalyvauk konferencijoje ir savanoriauk kartu su SAME tinklu

Data
2023-12-21

Dalyvauk konferencijoje ir savanoriauk kartu su SAME tinklu

Solidarumo veiksmų dienos judėjimas Europoje (Solidarity Action Day Movement in Europe) kviečia dalyvauti konferencijoje „Act.ival for Future“ bei savanoriauti jų tinkle Vokietijoje.

Konferencija „Act.ival for Future“ gegužės 2–4 dienomis Liubeke, Vokietijoje:

„Act.ival for Future“ – tai konferencija, vienijanti iki 200 jaunų žmonių iš visos Europos, kurie aktyviai veikia pilietinėje visuomenėje arba nori ką nors pakeisti. Šis renginys – tai erdvė, kurioje galima keistis idėjomis, mokytis bei įkvėpti vienas kitą. Programą sudaro seminarai, pokalbiai, diskusijos, muzika, žaidimai ir menas. Dalyvaudami konferencijoje atrasite naujų perspektyvų, kaip paskatinti teigiamus pokyčius savo bendruomenėje, sustiprinsite savo kompetencijas ir smagiai praleisite laiką!

Anketą dalyvauti renginyje galite rasti čia.
Galutinis terminas: 2024 m. vasario 4 d.

Apie savanorišką tarnybą SAME tinkle (2024 m. liepa – 2025 m. rugpjūtis):

SAME ieško trijų motyvuotų jaunų žmonių, norinčių metus praleisti Liubeke (Vokietija), dirbant tarptautiniame jaunimo tinkle, kurio nariai yra iš visos Europos. Visus metus turėsi galimybę tyrinėti Europos jaunimo darbą ir aktyvizmą, organizuoti tarptautinius jaunimo susitikimus ir seminarus, dirbti su socialine žiniasklaida ir viešinimu bei užsiimti įvairia kita veikla.

Būdamas savanoriu patirsi asmeninį augimą ir kartu pasisakysi už Europos jaunimą. Per metus užsienyje kas mėnesį gausi kišenpinigių ir gyvensi visiškai įrengtame bendrabutyje.

Paraišką gali rasti čia.
Galutinis terminas: 2024 m. vasario 11 d.