100.26.176.111
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Dalyvauk internetiniuose kursuose apie vaikų psichikos sveikatą

Data
2023-10-11

Dalyvauk internetiniuose kursuose apie vaikų psichikos sveikatą

Remiantis naujausiomis UNICEF ir PSO ataskaitomis, vaikų psichikos sveikatos būklės blogėjimas tapo svarbia pasauline problema. Ši problema, jau seniai kelianti susirūpinimą, dar labiau išryškėjo COVID-19 pandemijos kontekste. Vaikai dar labiau susidūrė su grėsmėmis – įskaitant nerimo ir depresijos priepuolius, padidėjusį buitinio ir seksualinio smurto poveikį ar net subtilesnį piktnaudžiavimą, pavyzdžiui, nesveiką konkurenciją – kurios daro jiems didžiulę žalą ir galiausiai gali lemti socialinę atskirtį bei nesugebėjimą išnaudoti jiems teikiamų galimybių.

Global Campus of Human Rights – tarpdisciplinis akademinės kompetencijos centras – kviečia nuo spalio 16 d. iki lapkričio 19 d. dalyvauti masiniuose atviruose internetiniuose kursuose apie vaikų psichikos sveikatą.

Kursuose „Vaikų psichikos sveikata: teisės ir perspektyvos“ bus pateikiama ne tik informacija ir medžiaga, padedanti suprasti, kad vaikų ir jaunimo psichikos sveikata yra žmogaus teisė, bet ir rekomendacijos bei pavyzdžiai, ką galima padaryti praktiniu lygmeniu. Bus nagrinėjami metodai, kuriais teikiama pirmenybė vaikų ir jaunimo tiesioginiam dalyvavimui priimant sprendimus šioje jų gyvenimo srityje.

Kursai vyks anglų kalba bei yra atviri ir nemokami visiems besidomintiems vaikų psichikos sveikatos stiprinimu ir apsauga – moksleiviams, jaunuoliams, šeimoms, socialiniams darbuotojams, pedagogams, vaikų teisių gynėjams ir kitiems visuomenės nariams.

Kursą sudaro trys moduliai:

  1. Vaikų psichikos sveikata;
  2. Vaikų psichikos sveikatos apsauga krizės metu;
  3. Teisėmis pagrįstas požiūris į vaikų psichikos sveikatą.

Registracija vyksta iki 2023 m. lapkričio 7 d. 23:59 val.

Daugiau informacijos bei registraciją rasi čia.

Kursą koordinuoja Global Campus of Human Rights, remiamas ES.