35.172.230.21
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-11-06
Šaltinis

Dalyvauk „Go!Study“ studijų mugėje

Data
2023-11-06

Dalyvauk „Go!Study“ studijų mugėje

Jau lapkričio 15 – 16 dienomis virtualias duris atveria nemokama studijų užsienyje mugė „Go!Study“, kuri moksleiviams ir studentams suteiks galimybę susipažinti su prestižiniais užsienio universitetais, išgirsti ten studijuojančių studentų istorijas ir gauti atsakymus į visus savo klausimus apie studijas užsienyje.

Virtualioje studijų mugėje rasite:

  1. Keturiolika tarptautinių universitetų: renginyje dalyvaus prestižiniai universitetai iš Nyderlandų, Danijos, Belgijos ir Švedijos. Jų atstovai dalinsis informacija apie savo aukštąsias, kalbės apie stipendijas ir studijų programų pasirinkimo galimybes.
  2. Studentų atsiliepimai: studijų mugės metu visi dalyviai galės išgirsti tarptautinių studentų istorijas apie jų kelią užsienyje, patarimus būsimiems studentams ir pasakojimus apie studijų programas iš lūpų į lūpas. Tarp šių studentų bus galima sutikti ir užsienyje studijuojančių lietuvių!
  3. Studijų užsienyje koordinatoriai: viso renginio metu dalyviai galės gauti nemokamą asmeninę konsultaciją su studijų užsienyje koordinatoriais iš „Kastu International” organizacijos, kurie dalinsis patarimais, kur stoti, pasakos, kaip vyksta stojimo procesas ir kokių dokumentų tam reikia bei pasakos apie studijas kitose šalyse – Kinijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Austrijoje bei Suomijoje.

Renginio data ir laikas:

  • Lapkričio 15 diena: 12:00 – 19:00 (Lietuvos laiku)
  • Lapkričio 16 diena: 12:00 – 19:00 (Lietuvos laiku)

Reikalinga registracija:

Dalyvavimas mugėje visiems moksleiviams ir studentams yra nemokamas, tačiau reikalinga registracija. Daugiau informacijos apie renginį ir registracijos nuorodą rasite renginio internetinėje svetainėje: https://kastu.lt/renginys