44.221.70.232
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
LRT radijas
Data
2024-04-12

Dalyvauk garso serialo „Keturios baimės dienos“ perklausoje

Autorius
LRT radijas
Data
2024-04-12

Dalyvauk garso serialo „Keturios baimės dienos“ perklausoje

LRT RADIJO organizuojama „LRT radijo akademija“ ir Goethe’s instituto programa „Perspectives“ kviečia į nemokamą dokumentinio garso serialo „Keturios baimės dienos“ (vok. Vier Tage Angst) perklausą kino centre „Skalvija“.

Po perklausos klausytojai turės galimybę gyvai pabendrauti su radijo serialo autoriumi, Bavarijos radijo „StoryTeam“ vadovu Tillu Ottlitzu. Autorius papasakos apie tai, su kokiais iššūkiais susidūrė kurdamas šį radijo serialą, paremtą jo paties šeimos istorija.

Perklausa vyks su lietuviškais subtitrais ekrane, o susitikimas su autoriumi anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

SVARBU: į kino centrą „Skalvija“ prašome atvykti bent 15 min. prieš radijo serialo perklausos pradžią. Nors renginys nemokamas, kino centro kasoje būtina pasiimti nemokamą bilietą – jie bus išduodami seanso dieną nuo 12 val. Nemokamų bilietų kiekis ribotas.

Apie dokumentinį serialą „Keturios baimės dienos“:
22-ejų Berbel nori pabėgti iš Rytų Vokietijos. Tą 1973-iųjų vasarą jos planas skamba tobulai: sutartoje vietoje Rytų Berlyno pakraštyje laukia amerikiečių kariai, kurie paslėps moterį tuščioje ginkluotės dėžėje ir savo mikroautobusu perveš per Rytų ir Vakarų Berlyną skiriančios sienos perėjimo punktą „Checkpoint Charlie“. Bet įvykiai pasisuka visai kita linkme ir Berbel tenka slėptis nuo slaptosios policijos Stasi. Ar jai pavyks likti nepastebėtai ir vėl bandyti pabėgti?
Pirmajame šešių dalių audioserialo epizode Berbel ieško išeities iš sunkiausios padėties savo gyvenime ir turi priimti ne vieną svarbų sprendimą.

Šis renginys yra „LRT radijo akademijos“ ir projekto PERSPECTIVES dalis. Projektą PERSPECTIVES iš dalies finansuoja Europos Sąjunga, jį įgyvendina tarptautinis redaktorių tinklas, kuriam vadovauja Goethe’ės institutas.

Daugiau: www.perspectives-media.eu.

„LRT radijo akademija“ – nauja mokymų ir mentorystės programa, skirta Lietuvos kultūros lauko profesionalams, kuriuos domina galimybė išbandyti save garso pasakojimo žanre. „LRT radijo akademija“ siekia ne tik suteikti teorinių ir praktinių žinių, auginti naujus talentus, bet ir telkti juos bendroms kūrybinėms idėjoms.

Daugiau: https://www.lrt.lt/projektai/lrt-radijo-akademija.