3.236.83.14
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
Eurodesk
Data
2024-01-09

Dalyvauk Eurodesk konkurse: pratęstas konkurso terminas

Autorius
Eurodesk
Data
2024-01-09

Dalyvauk Eurodesk konkurse: pratęstas konkurso terminas

Artėjančių 2024 m. ES rinkimų kontekste Eurodesk kviečia jaunimą dalyvauti vaizdo įrašų konkurse ir atsakyti į klausimą: jei būtum Europos Parlamento pirmininkas – ką darytum jaunimo labui?.

Dalyviai turi atsakyti į minėtą klausimą ne ilgesniame kaip 60 sekundžių trukmės vaizdo įraše ir pasidalyti juo savo „TikTok“ arba „Instagram“ paskyroje, pridėti grotažymę #YourVoteYourDecision ir pažymėti @Eurodesk. Svarbu, kad jūsų paskyra būtų vieša, vaizdo įrašą bei grotažymę publikuoti iki konkurso pabaigos. Vienas asmuo konkurse gali dalyvauti pateikdamas tik vieną vaizdo įrašą.

Reikalavimai:

  • Būti nuo 16 iki 30 metų amžiaus;
  • būti iš vienos iš Eurodesk šalių (Austrijos, Belgijos, Bulgarijos, Kroatijos, Kipro, Čekijos, Danijos, Estijos, Suomijos, Prancūzijos, Gruzijos, Vokietijos, Graikijos, Vengrijos, Islandijos, Airijos, Italijos, Latvijos, Lichtenšteino, Lietuvos, Liuksemburgo, Maltos, Juodkalnijos, Nyderlandų, Norvegijos, Lenkijos, Portugalijos, Šiaurės Makedonijos, Rumunijos, Serbijos, Slovėnijos, Slovakijos, Ispanijos, Švedijos, Šveicarijos, Turkijos, Ukrainos);
  • nebūti Eurodesk AISBL darbuotoju, jo šeimos nariu ar bet kuriuo kitu asmeniu, susijusiu su konkursu ar padedančiu jį rengti.

Prizai

  • 1–osios vietos prizas: „Interrail“ bilietas ir „Eurodesk“ atributika;
  • 2–osios vietos prizas: „Eastpak“ kuprinė ir „Eurodesk“ atributika.

Naujas konkurso terminas: 2024 m. sausio 31 d.

Daugiau informacijos apie konkursą gali rasti čia.