44.221.70.232
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
Animatest
Data
2024-04-12

Dalyvauk edukaciniame projekte „Sluoksniuotas animacinis kinas“

Autorius
Animatest
Data
2024-04-12

Dalyvauk edukaciniame projekte „Sluoksniuotas animacinis kinas“

Tam, kad čia galėtum dalyvauti, nebūtina mokėti piešti, būti „kūrybingu“ arba turėti „talentą“! Kviečiame praskaidrinti pabodusia rutiną tarp mokslų ir darbų ir atrasti atgaivą animacijoje!

Manai, kad animacija skirta tik mažiems vaikams? Dažnai vadini animaciją multikais, o gal filmukais? Ir tau šitas projektas yra belekaip boring, dėl to vis dar neužsiregistravai išbandyti savęs street art’e, fotofilmo kūrime, drabužių dizaine, popieriaus gamyboje? Nenori išmokti kurti savo virtualaus pasaulio naudojant VR akinius ir atgaivinti iliustracijas naudojant AR? Tau neįdomu pasamprotauti apie savo identitetą, Vilniaus miesto istoriją arba įsigilinti į vidinės kritikos sau problemas? Tau nerūpi tvarumas bei įsigilinimas į savo šeimos istoriją arba atsiminimus? Gal niekada nežaidei kompiuteriniais žaidimais ir nenorėtum žinoti, su kokiomis priemonėmis galima sukurti savo… Visa tai juk ir yra animacija… Negali patikėti? Tai sudalyvauk ir išbandyk save! Ar vis dar nelabai čia cool viskas skamba?

„Edukacinis ciklas: sluoksniuotas animacinis kinas“ – tai edukacinis projektas, susidedantis iš įvairių dirbtuvių ir paskaitų ciklų bei diskusijos, skirtas pažvelgti į animacijos meną iš visiškai kitos perspektyvos! Projektas vyks nuo gegužės iki lapkričio mėnesio, kas šeštadienį Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Jūsų laukia 12 skirtingų animacijos dirbtuvių ciklų. Kodėl ciklai? Norime, kad ne šiaip pasibandytum, bet ir išgautum kokybišką rezultatą bei galėtum savo darbą be jokios gėdos parodyti visiems! Susipažintum ne tik su animacijos technologijomis, bet ir įsigilintum į tave dominančias temas. Iš gausios programos pasirink tau tinkamiausią ir įdomiausią ciklą arba net keletą jų čia.

Turėk omenyje, kad vietų skaičius ribotas ir galime priimti tik iki 10 dalyvių kiekvienam dirbtuvių ciklui. Registruokis atsakingai ir, jeigu nuspręsi nedalyvauti, būtinai pranešk apie tai mums el. paštu: animatest.vda@gmail.com O jeigu visos vietos cikle jau užsipildė, o tu nespėjai – vis tiek registruokis, nes atsidursi laukiančiųjų sąraše ir mes būtinai parašysime tau, jeigu atsilaisvins vieta.

Dirbtuvės nėra tau tinkamiausias formatas ir norėtum sužinoti daugiau apie animacijos istoriją skirtingose laikotarpiuose? O gal tu jau užsiregistravai į dirbtuvių ciklus, bet tau animacijos negana? Siūlome paskaitų ciklą „Meninės animacijos istorijos praktikumai“. Nebijok, tavo patirtis nebus panaši į mokyklines pamokas – tai labiau podcast formato ciklas, kuriame atsipalaiduosi ir dar turėsi galimybę prisiliesti prie animacijos savo rankomis. Susidomėjai? Spausk čia.

Projektas skirtas jaunimui nuo 14 iki 29 metų. Dalyvavimas nemokamas.

Animatest – animacija kiekvienam!