100.26.176.111
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Autorius
Open Readings
Data
2024-02-09

Dalyvauk atviroje paskaitoje apie orų prognozių sudarymą

Autorius
Open Readings
Data
2024-02-09

Dalyvauk atviroje paskaitoje apie orų prognozių sudarymą

Ar kada nors žiūrėdami žinias arba atsidarę mobiliąsias programėles susimąstėte, kaip gimsta jose matomos orų prognozės, į kokias subtilybes reikia atsižvelgti analizuojant orų prognozių žemėlapius ir ką galėtų reikšti jose matomos spalvos bei skaičiai? Visas šias įdomybes jau kitoje „Café Scientifique“ paskaitoje aptars doc. dr. Gintautas Stankūnavičius.

Orų prognozės aktualios mums visiems ir su jomis susiduriame dažniau negu gali pasirodyti. Kiekvieną dieną jas išgirstame žiniose, prieš išeidami iš namų, ypač šiomis žiemos dienomis, kai oras atrodo nenuspėjamas, pasitikriname prognozes mobiliuosiuose įrenginiuose. Tam, kad galėtume tai padaryti, reikalinga begalė įvairiausių duomenų, kuriuos tiria meteorologai ir iš jų sudaro mums tiek naudos suteikiančias orų prognozes. Jeigu norite sužinoti, kaip šis procesas atrodo iš arčiau, susitikime neužilgo įvyksiančioje „Café Scientifique“ paskaitoje!

Renginys yra nemokamas ir skirtas visiems, besidomintiems mokslu bei naujausiomis technologijomis!

Renginio data ir laikas: vasario 27 d., 19 val.

Renginio vieta: baras „KAS KAS“, Islandijos g. 4, Vilnius.

Daugiau informacijos gali rasti „Facebook“ tinkle.

„Café Scientifique“ – mokslinių paskaitų ciklas, vykdomas neformalioje aplinkoje – prie kavos puodelio ar vyno taurės, skatinantis plačiosios visuomenės aktyvų domėjimąsi mokslo naujienomis bei aktualijomis. Paskaitų metu galima pasiklausyti entuziastingų Lietuvos mokslininkų, paprastai ir kiekvienam suprantamai kalbančių apie įvairias mokslo sritis ir temas. Pagrindinis „Café Scientifique“ paskaitų ciklo tikslas yra sukurti aplinką, kur mokslas taptų prieinamumu kiekvienam juo besidominčiam. Šis susitikimų ciklas skirtas artėjančiai „Open Readings 2024“ konferencijai.