3.234.244.181
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Dalyvauk aplinkosauginėje konferencijoje „Įdomioji ekologija“

Autorius
Kita forma
Data
2024-02-28

Dalyvauk aplinkosauginėje konferencijoje „Įdomioji ekologija“

Aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ kviečia dalyvauti jau ketvirtąjį kartą vyksiančioje nemokamoje aplinkosauginėje konferencijoje „Įdomioji ekologija“, kovo 21 d., skirtoje paminėti Žemės dieną.

Šis renginys skirtas kiekvienam, kuris nėra abejingas jį supančiai aplinkai bei nori gilinti savo aplinkosaugines žinias.

Jį sudaro trys dalys: praktinės edukacijos moksleiviams, konferencija visuomenei bei vakarinė dalis įmonių atstovams – susitikimas SMK aukštojoje mokykloje, kuriame – protmūšis ir laikas neoficialiam bendravimui.

Nuotolinėje konferencijoje įvairių sričių ekspertai aptars būdus, padedančius mažinti maisto švaistymą bei maisto atliekų kelius; supažindins su pakuočių perdirbimo procesu bei rūšiavimo įtaka jo efektyvumui; pristatys, kaip surenkamos tekstilės bei elektronikos atliekos, kur jos keliauja ir ką su jomis dar galima nuveikti.

Praktinė renginio dalis taip pat vyks nuotoliniu būdu ir yra skirta vaikams bei moksleiviams – jų lauks kūrybinės, edukacinės veiklos: dirbtuvės priešmokyklinio amžiaus vaikams ir 1–4 kl. moksleiviams; protmūšis moksleiviams nuo 5 kl.

Renginio programos ir daugiau informacijos ieškok socialiniame tinkle „Facebook“.

  • Registraciją į konferenciją gali rasti čia.
  • Registraciją į dirbtuves (1–4 kl.) gali rasti čia.
  • Registraciją į dirbtuves (šeimoms ir suaugusiems) gali rasti čia.
  • Registraciją į protmūšį gali rasti čia.
  • Registraciją į vakarinę dalį (įmonėms) gali rasti čia.