3.239.11.178
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2022-04-12

Balsuok už Metų Europiečius!

Data
2022-04-12

Balsuok už Metų Europiečius!

Asociacija „Europiečių judėjimas“ (European Movement Lithuania – EML) kviečia įsitraukti į Metų Europiečių 2022 atranką!

Rusijos karas prieš Ukrainą parodė, jog Europos vertybės ir liberali demokratija XXI a. Europoje nėra savaime suprantamas dalykas. Tam, jog šviesa nugalėtų tamsą, Europos vienybė ir aktyvus kiekvieno europiečio pilietiškumas yra būtini.

Tad siekiant pagerbti labiausiai prie ES vertybių sklaidos Lietuvoje, glaudesnio ES bendradarbiavimo ar ES keliamų tikslų įgyvendinimo 2021 metais prisidėjusį asmenį, „Europiečių judėjimas“ jau antrą kartą Lietuvoje, kartu su LR užsienio reikalų ministerija ir Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje, organizuoja Metų Europiečio (-tės) 2022 rinkimus.

Kadangi 2022-ieji metai yra paskelbti Europos jaunimo metais, šiemet buvo įsteigta ir Metų jaunojo Europiečio(-tės) kategorija.

Metų Europiečio rinkimai vyksta dviem etapais: pirmajame etape visuomenė buvo kviečiama nominuoti kandidatus, iš kurių Konkurso atrankos komisija atrinko po penkis pretendentus kiekvienoje kategorijoje Metų Europiečių 2022 apdovanojimui gauti. Iš šių penkių pretendentų laimėtoją viešu balsavimu išrinks visuomenė balandžio 11–25 dienomis LRT.lt portale. Balsuoti galima čia.

Konkurso laimėtojai bus apdovanoti simboliniais prizais Europos dienos renginių metu.

Daugiau informacijos apie apdovanojimus čia.

Projekto partneriai: Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Kiti partneriai ir prizų steigėjai: Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT), AB „Lietuvos geležinkeliai“. Savo specialų prizą Metų jaunajam europiečiui įteiks šiuolaikinio miesto festivalis „Audra“. Informacinis partneris – LRT.