100.28.132.102
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2022-12-16

Aukštųjų mokyklų mugė 2023

Data
2022-12-16

Aukštųjų mokyklų mugė 2023

2023 m. sausio 19 d. Žalgirio arenoje vyks „Aukštųjų mokyklų mugė“, kurioje lauks vyriausieji stojimo komisijų nariai, universitetų atstovai ir panašiame pasirinkimo kelyje jau buvę ir esamieji studentai. Ši mugė – galimybė susipažinti su stojimo tvarka, programomis, universitetų tarpusavio skirtumais, tolimesnių studijų ir karjeros galimybėmis.

Mugę organizuoja UAB „Ekspozicijų centras“ su partneriu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO).

Renginio tikslas – didinti bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sistemos efektyvumą, siekiant užtikrinti sąmoningą ir informacija paremtą studijų pasirinkimą ir prieinamumą; aukštesniųjų klasių moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, supažindinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka; patarti ir konsultuoti, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms; pristatyti karjeros galimybes ir perspektyvas, baigus profesinę mokyklą.

Daugiau informacijos renginio nuorodoje.