44.222.189.51
Rezultatai
Neradote atsakymo?

Apmokama vasaros stažuotė „Augantys lyderiai“

Data
2021-05-03

Apmokama vasaros stažuotė „Augantys lyderiai“

„Lietuvos geležinkeliai“ – didžiausia Baltijos šalių geležinkelių grupės bendrovė – ieško jaunų žmonių, norinčių stažuotis  net 7 skirtingose srityse.

Išsirink Tave dominančią sritį:

 1. Strategija ir plėtra – supranti strateginio planavimo svarbą, KPI / IRR / NPV nėra tik trys random raidės, skiri projektą nuo einamosios veiklos, korporatyvinis valdymas nėra mistika, įsivaizduoji, kad veiklos architektūra skiriasi nuo interjero dizaino bei Tau patinka pokyčiai ir nori būti jų dalimi.
 2. IT – galbūt draugai Tave vadina hakeriu (-e), programeriu (-e), iš rankų Tu nepaleidi klaviatūros ir nuolat ekrane sprendi sudėtingiausias programines lygtis, domiesi IT naujovėmis, žinai kaip iššifruoti CCPM, Scrum, Agile.
 3. Finansai – skaičiai Tau mielesni už raides ir Tavęs nepurto vos pagalvojus apie šūsnį dokumentų, moki skaityti pelno nuostolio ataskaitas, žinai, kas yra dividendas, rejestras, ilgalaikis ir trumpalaikis turtas ir nori prisidėti prie skaidrios ir finansiškai stabilios organizacijos kūrimo.
 4. Transporto technologijos ir inžinerija – esi susidūręs (-usi) su transporto vadyba, logistika ir ekspedijavimu, domiesi krovinių ir keleivių vežimo technologijų naujovėmis, o gal Tau patinka spręsti transporto inžinerijos uždavinius taikant eksperimentinius ir kompiuterinio modeliavimo metodus?
 5. Marketingas ir komunikacija – moki segmentuoti rinką, turi idėjų, kaip padidinti krovinių rinkos dalį ir pardavimo mąstą, galbūt esi rengęs (-usi) ne vieną marketingo strategiją, suvoki marketingo organizacijoje svarbą ir nesi susipykęs (-usi) su skaičiais? O gal tavo pašaukimas yra nuolatinis įmonės žinutės transliavimas – nenustoji sharinti savo minčių Facebooke ar Instragrame, be perstojo kalbi apie naujausias komunikacijos tendencijas, per akimirką kitą gali sukalti trumpą ar ilgą tekstą, nebijai organizacinių iššūkių?
 6. HR – Tau nereikia aiškinti, kas slypi po šiomis dviem raidėmis, turi idėjų, kaip pagerinti organizacijos mikroklimatą ir kultūrą, pakelti darbuotojų motyvaciją, esi girdėjęs (-usi) trumpinį OHI, turi gerą akį ir gali tapti rimta pakalba dėliojant puzzle iš naujų komandos narių.
 7. Teisė ir viešieji pirkimai – Tavęs negąsdina sutarčių gausa, žinai pagrindinius jų rengimo principus, esi susipažinęs (-usi) su keiksmažodžiu BDAR, patinka bendrauti su klientais, kaifuoji rengdamas (-a) teisinius dokumentus ir gali konsultuoti intelektinės nuosavybės, bendrovių, komercinės teisės klausimais.

Reikalavimai

 • Esi paskutinių kursų bakalauras (-ė) ar magistrantas (-ė)
 • tiksliai žinai, kodėl norėtum stažuotis „Lietuvos geležinkeliuose“
 • esi atsakingas (-a), žinai, jog konfidenciali sutartis – tai ne Instragram story
 • sumaniai skiri lokomotyvą nuo vagono
 • nedrebi kalbėdamas (-a) prieš būrį žmonių
 • čilindamas (-a) mąstai apie robotizacijos + ir –
 • mėgsti komunikuoti – per susitikimus neklausai vien Spotify ir nemaigai iPhone
 • išgirdęs (-usi) žodį creativity nepieši visiems įgrisusios lemputės (!)
 • prabudęs (-usi) naktį pasakoji angliškas ir rusiškas istorijas, bet nepamiršti kaip rašyti ačiū
 • nevėluoji, net jeigu ir pramiegi susitikimą
 • nepuoli į paniką pakibus Word, Excel, PowerPoint ar DVS
 • esi atkaklus (-i) – padarysi viską, kad būtum tuo (-a) 1 iš 30-ies augančių lyderių ir savo patirtimi nedvejodamas (-a) pasidalinsi Instagrame, Facebooke, LinkedIne ar Twitteryje!

 „Lietuvos geležinkeliai“ siūlo

 • galimybę atlikti apmokamą stažuotę (778 EUR per mėnesį neatskaičius mokesčių), o po studijų – įsidarbinti,
 • neįkainojamą patirtį tobulėti ir augti vienoje didžiausių Lietuvos įmonių grupėje,
 • kasdieninius iššūkius, leidžiančius savo žiniomis prisidėti prie įmonių grupės tikslų įgyvendinimo,
 • dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu ir itin draugišką, savo sritį išmanančią komandą, kuri Tau visokeriopai padės stažuotės metu.

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasi čia.