35.172.230.21
Rezultatai
Neradote atsakymo?

„Active Youth“ kviečia žengti 5 žingsnius iki IT

Data
2021-04-23

„Active Youth“ kviečia žengti 5 žingsnius iki IT

Asociacija Active Youth siūlo susipažinti su informacinių technologijų sfera balandžio 27 d. 15.00 val. renginyje „5 žingsniai iki IT: EDIBO“.

Renginyje sužinosi apie EDIBO bootcamp IT mokymus:  kokių žinių ir įgūdžių galima juose įgyti ir kas gali į juos prisijungti. Dabartiniai EDIBO bootcamp dalyviai pasidalins savo patirtimi.

Renginio kulminacija – svečias Lukas Kaminskas. Jis pristatys 5 asmenines savybes kaip būti sėkmingu IT srityje.

Lukas yra tarptautinės organizacijos Turing Society bendraįkūrėjas ir Turing School vadovas. Jo kaip verslininko kelionė prasidėjo nuo 16 metų, kai jis gimtajame mieste – Telšiuose – surengė pirmą kodavimo „bootcamp’ą“.

Lukas dalyvavo trijų sėkmingų technologinių įmonių įkūrime. Jis taip pat dėstė programinės įrangos inžinerijos paskaitas, dirbo su MIT tyrėjais – vykdė edukacinius projektus, studijavo kompiuterių mokslą Vilniuje ir Harvarde.

Registracijos nuoroda: https://forms.gle/p1NyfrQUhiGPiSMq5

 

EDIBO („European Digital Bootcamps“) – 3 metų trukmės Europos projektas, skatinantis jaunimo mokymą ir užimtumą. Šis projektas finansuojamas Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos per EEE ir Norvegijos jaunimo užimtumo fondą.