54.158.251.104
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
Lattitude
Organizacijos el. paštas:
volunteer@lattitude.org.uk

Lattitude

Savanorius priimanti organizacija:
Lattitude
Organizacijos el. paštas:
volunteer@lattitude.org.uk

Lattitude

„Lattitude“ skatina jaunus žmones į pasaulį žvelgti kitomis akimis. Organizacija siūlo įvariausių projektų, kuriuose niekada nebūsi vienas – gali prižiūrėti vyresniuosius, vaikus, būti gydytojo asistentu, mokytoju ar jo asistentu, ar aplinkosaugininku. Organizacija siekia, jog naudos gautų tiek savanoriai, tiek savanorius priimančios šalys.

Kuriuose žemynuose gali savanoriauti?

  • Šiaurės Amerikoje;
  • Lotynų Amerikoje;
  • Afrikoje;
  • Azijoje.

Amžius

Dalyvauti gali 17 — 25 metų amžiaus žmonės.

Projektų trukmė

3 — 12 mėn.

Kaina

Projektų kaina 2300 – 5270 svarų sterlingų. Žinoma, tai priklauso nuo projektų trukmės bei pasirinktos vietos.

Atsiliepimai

Debė, savanoriavusi Fidžyje, kaip mokytoja, dalijasi savo istorija, o apačioje matai jos nuotraukas:

Savanoriauti nusprendžiau norėdama bent metus atitrūkti nuo mokslų, bet dar nebuvau sugalvojusi keliauti į Fidžį… tai buvo atsitiktinai. Lattitude stendą pamačiau kažkokiame renginyje ir pasiimiau lankstinuką, pasižiūrėjau, užpildžiau paraišką dar nežinodama, jog savanoriausiu Fidžyje.

Pirmiausia – aš dievinu šią šalį. Dar gyvenime nebuvau patyrusi tiek potyrių ir gerų akimirkų.

Atvykimas buvo nuostabus, skrisdama pasitikau kylančią saulę per lėktuvo langą, o mane pasitiko šokantys ir dainuojantys Fidžiečiai į plaukus įsisegę spalvotas gėles! Po trijų orientacinių dienų, maža žvejybine valtele buvau perkelta į Uluibau kaimelį Motorikije. Sala buvo stulbinanti!

Viskas taip, kaip įsivaizdavau – balti paplūdimiai ir palmės. Savanoriaudama turėjau mokytojauti vietos mokyloje, kurioje buvo aštuonios klasės ir tik trys mokytojai.

Pirmąją savaitę kiekvieną rytą nubusdavau susijaudinusi ir išsigandusi, tačiau miegoti eidavau su didžiausia šypsena veide. Kadangi mokykloje buvo trys mokytojai, mokydavau skirtingų pamokų, nuo gamtos mokslų iki pirmosios pagalbos. Laisvu metu laiką praleisdavau su kaimo gyventojais, kurie tapo mano šeima. Dabar jie man visas pasaulis.

Kol buvau ten viena mano draugė Fidžietė tuokėsi ir paprašė būti jos  pamerge. Dar niekada iki tol nejaučiau tokios garbės – per tokį trumpą laiką, taip susidraugavau su žmonėmis, jog tapau jų gyvenimo dalimi. Vestuvės buvo didelės, į jas susirinko visas kaimas – bažnyčia buvo kimšte prikimšta! Šventė trūko kelias dienas, kai linksminosi visi ir visą laiką. Vienas dalykas, kuri galiu garantuoti – žmonės Fidžije moka mėgautis gyvenimu!

Kai teko išvykti, buvo begalo sunku. Visa mano „šeima“ susirinko manęs išlydėti į oro uostą. Jie man reiškė tiek daug, o aš nežinojau, kada kitą kartą juos pamatysiu. Pirmas dalykas, kurį padariau grįžusi į Angliją, nusipirkau bilietus į Fidžį!

Šventai tikiu, jog visada gausi tiek, kiek duosi… netgi jeigu manysi, jog tik padedi kažkam. Jei pasiimsi ne tiek, tai tik daugiau.

Visas istorijas gali rasti čia, kairėje pusėje.

Akimirkos

Kelių minučių filmukas, kuriame jau grįžę savanoriai pasakoja apie savo keliones: What is it like to be a volunteer with Lattitude?

Kaip pildyti paraišką?

Pirmiausia, reikia užpildyti elektroninę paraišką. Paraišką ir ją išsiųsti el. paštu: volunteer@lattitude.org.uk, sumokėti 25 svarų užstatą, skirtą interviu. Vėliau savanorių koordinatorius susisieks su savanoriu dėl interviu, kuris vyks per Skype su šalies, į kurią vykstama, vadybininkuVisą laiką iki išvykimo padės ir į klausimus atsakys tas pats koordinatorius. Be to, likus keliems mėnesiams iki išvykimo, savanoris ir jo tėvai bus pakviesti į įvadinį susitikimą, kur vyks susipažinimas su kitais savanoriais, kurio metu galima užduoti visus paskutinius klausimus.

Kontaktai