3.227.247.17
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
JTS (Jungtinių Tautų savanoriai) interneto sistema
Organizacijos el. paštas:
http://www.onlinevolunteering.org

JTS (Jungtinių Tautų savanoriai) interneto sistema

Savanorius priimanti organizacija:
JTS (Jungtinių Tautų savanoriai) interneto sistema
Organizacijos el. paštas:
http://www.onlinevolunteering.org

JTS (Jungtinių Tautų savanoriai) interneto sistema

JTS (Jungtinių tautų savanoriai) interneto sistema jungia savanorius ir organizacijas visame pasaulyje, dirbančius visuomenės pažangos labui. Prie interneto sistemos jungiasi studentai, profesionalai, namų šeimininkės, pensininkai, žmonės su negalia, emigrantai iš viso pasaulio – juos sieja noras padėti besivystančioms šalims.

Plačiau:

Savanorystė JTS interneto sistemoje nieko nekainuoja, o veikla atliekama niekur nekeliaujant, tačiau dėl saugumo savanoris turi būti virš 18 metų amžiaus.

Organizacijos siūlo šimtus galimybių savanoriams dalyvauti veikloje internetu. Pasirink, ką nori veikti pagal:

Užduoties pobūdį:

● Rašymas ir redagavimas

● Tyrimai

● Vertimai

● Dizainas

● Projektų vadyba

● Konsultavimas

● IT

● Koordinavimas

● Mokymas

Veiklos sritį:

● Švietimas

● Jaunimas

● Marginalinės grupės

● Maistas ir žemės ūkis

● Užimtumas

● Sveikata

● Lytis

● Aplinkos apsauga

● Žmonių teisės

● Savanorystė

● Vystymo strategijos

● Krizių prevencija

● Kultūra

Regioną:

● Jungtiniai Arabų Emyratai

● Rytų Europa

● Pasaulis

● Pietų Amerika

● Azija

● Afrika

 

 

 

 

 

 

 

 Kuriuose žemynuose gali savanoriauti

Visur, kur yra interneto ryšys.

Amžius

Neribojamas.

Atsiliepimai

Edwin Cuenco – interneto sistemos savanoris Arkanzaso universitete moko grafinio dizaino ir tuo pačiu metu dalyvauja įvairių organizacijų veikloje. Viena iš tokių organizacijų yra Kovos prieš moterų prekybą asociacija, kuriai jis sukūrė reklaminę kampaniją, padėjusią pritraukti žmonių. Iš parduotų Edwino sukurtų marškinėlių, puodelių ir kalendorių ši organizacija surinko lėšas, kurias panaudos programoms, padėsiančioms moterims realizuoti savo galimybes. Projektas vykdomas Edo apskrityje, Nigerijoje.

„Edwinas visada linksmas ir pasiruošęs eiti į priekį. Jo puikus darbas padėjo pagerinti mūsų programų įvaizdį. Dabar didžiuodamiesi rodome visuomenei Edwino kurtą vaizdo medžiagą, kuri padeda suvokti, kas yra prekyba žmonėmis“ – sako Rosaline Osemetiti Okosun, Kovos prieš moterų prekybą asociacijos prezidentė ir įkūrėja.

E. Cuenco, kilęs iš Filipinų, dabar gyvena JAV: „Savanorystė visiškai pakeitė mano gyvenimą. Aš visada siekiau mokytis, dalintis savo įgūdžiais, sutikti naujų draugų, padėti kitiems žmonėms. Be to, manau, kad aš bręstu ir galvoju ne tik apie save. Esu savanoris, nes tai mano pilietinė ir moralinė pareiga. Jei mes negalime padėti vieni kitiems, niekada nebus kas nors sukurta. Augau skurdžioje aplinkoje ir suvokiau, kad privalau padėti kitiems bet kokiu būdu. Kadangi man patinka būti savanoriu, aš planuoju tai daryti tiek, kiek galėsiu – visą gyvenimą!“

Kaip pildyti paraišką?

Organizacijos, atitinkančios JTS kriterijus, pateikia savanoriškos veiklos internete pasiūlymus, kuriuos JTS paskelbia savo tinklalapyje. Pagal užduoties pobūdį, veiklos sritį ar regioną gali pasirinkti savanorystės programą ir užpildyti paraišką. Jei organizacija tave pasirenka, atlieki užduotį ir pateiki atsiliepimus apie programą. Už savo darbą gausi įvertinimo pažymėjimą.

Kontaktai