3.236.209.138
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Organizacijos el. paštas:
http://ec.europa.eu/echo/node/420

ES pagalbiniai savanoriai

Organizacijos el. paštas:
http://ec.europa.eu/echo/node/420

ES pagalbiniai savanoriai

Visuomet svajojai prisidėti prie pasaulio gerovės? Norėjai padėti gamtinių nelaimių ar karų nuniokotoms valstybėms? Tuomet dalyvauk ES pagalbinių savanorių programoje!

Plačiau:

ES pagalbiniai savanorių programa kartu suburia savanorius ir organizacijas iš skirtingų šalių, kurie suteikia praktinę humanitarinę pagalbą bei prisideda prie nelaimių paveiktų bendruomenių stiprinimo. Jei neturi galimybės savanoriauti išvykęs iš namų, išbandyk nuotolinę savanorystę, kuri suteikia galimybę prisidėti prie humanitarinių pagalbos projektų iš bet kurios pasaulio vietos. Nuotolinė savanorystė yra atvira žmonėms iš viso pasaulio.

Kuriuose žemynuose gali savanorauti?

  • Šiaurės Amerikoje
  • Pietų Amerikoje
  • Europoje
  • Afrikoje
  • Azijoje
  • Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje

Amžius

Nuo 18 metų.

Papildomi reikalavimai

Jeigu nori tapti ES pagalbiniu savanoriu, turi būti ES šalių pilietis arba gyventi čia ilgą laiką.

Projektų trukmė

Nuo 1 iki 18 mėnesių.

Kaina

Padengiamos visos su savanoryste susijusios išlaidos, įskaitant ir kelionės, draudimo bei apgyvendinimo išlaidas. Savanoriai pagal nustatytus valstybės, kurioje atliekama savanoriška veikla, tarifus gauna dienpinigius, skirtus kasdienėms išlaidoms kaip maistas ar vietinis transportas. Taip pat prieš išvykstant savanoriams suteikiami 2 savaičių apmokymai, o esant poreikiui, yra galimybė gauti papildomus mokymus.

Kaip pildyti paraišką?

Paieškos sistemoje pasirink dominantį kvietimą, atsisiųsk ir užpildyk klausimyną apie save bei parenk gyvenimo aprašymą (Euopass CV). Tuomet spustelk „How to Apply“, tiesiogiai kreipkis į siunčiančią organizaciją, kuruojančią projektą, ir nusiųsk užpildytą paraiškos formą, klausimyną apie save, gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką.

Kontaktai

http://ec.europa.eu/echo/node/420