100.26.176.111
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
Deineta
Organizacijos el. paštas:
info@deineta.lt

„Deineta“ savanoriškos veiklos stovyklos

Savanorius priimanti organizacija:
Deineta
Organizacijos el. paštas:
info@deineta.lt

„Deineta“ savanoriškos veiklos stovyklos

Jaunimo savanoriškos veiklos centras „Deineta“ yra Europos savanoriškos tarnybos organizacijų Aljanso narė. Šį tinklą sudaro net 48 organizacijos iš 29 pasaulio šalių Europoje, Azijoje ir Amerikos žemyne. Aljanso organizacijos savo šalyse kasmet rengia tarptautines savanoriško darbo stovyklas bei siunčia jaunimą dalyvauti partnerių stovyklose užsienyje.

Per metus įvykdoma apie 2000 stovyklų, kuriose dalyvauja net 18000 savanorių. Tarptautinės savanoriško darbo sotvyklos, tai unikalus būdas suburti jaunimą iš įvairių pasaulio šalių bendram tikslui – padėti konkrečioms vietos bendruomenėms gamtosaugos, socialinėje, kultūrinėje ir kitose srityse.

Kuriuose žemynuose gali savanoriauti?

Afrika, Azija, Pietų ir Šiaurės Amerika, Europa

Amžius

Į stovyklas dažniausiai susirenka 18–25 metų jaunimas. Tačiau neverta nusiminti nei jaunesniems, nei vyresniems, nes galite rasti stovyklų ir kitoms amžiaus grupėms, pavyzdžiui, paaugliams (16–17 m.) arba vyresnio amžiaus žmonėms, net ir senjorams ar šeimoms.

Projektų trukmė

Stovyklų trukmė 2–3 savaitės.

Kaina

Dalyvio mokestis už tarptautinę stovyklą užsienyje  99 Eur. Apgyvendinimas, maitinimas, stovyklos programa dažniausiai nekainuoja.

Kaip pildyti paraišką?

Duomenų bazėje suradęs sau patinkančias stovyklas, užsirašyki jų kodus. Juos reikės nurodyti dalyvio anketoje.

Kontaktai

http://www.deineta.lt/