3.238.174.50
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
Cross-Cultural Solutions
Organizacijos el. paštas:
http://www.crossculturalsolutions.org/

Cross-Cultural Solutions

Savanorius priimanti organizacija:
Cross-Cultural Solutions
Organizacijos el. paštas:
http://www.crossculturalsolutions.org/

Cross-Cultural Solutions

Kiekvienas savanoris gali pakeisti pasaulį. Cross-cultural Solutions savanoriai padeda sunkiau skurstantiems taip laužydami stereotipus, jog sotus alkano neužjaučia. Programa siūlo ne tik savanoriauti, bet išbandyti ir stažuotes, galimybes savanoriauti turintiems laisvus metus (gap year volunteers), savanorystę mokykliniame amžiuje, grupinius užsiėmimus bei studijas užsienyje.

Savanorystė užsienyje — tai pati populiariausia programa. Tai 2 — 12 savaičių, trumpalaikės savanorystės, programa, kurioje stengiamasi atkreipti dėmesį ir į pačią šalį, jog problemas, tiek ir į invidualų savanorį.

Stažuotės — studentai turi galimybę stažuotis ir įgauti patirties 11 pasaulio šalių švietimo, sveikatos ir socialinių pasalaugų srityse.

Pažintinės kelionės — tai vienos savaitės trukmės programa, su kuria keliaudamas dirbi kartu su pasirinktos šalies gyventojais, susipažįsti su jų kultūra ir gyvenimu.

Savanorystė paaugliams — 14 — 17 metų paaugliams skirta programa, kuri trunka iki trijų savaičių ir tik vasaros metu. Šioje programoje grupelės savanorių dalyvauja projektuose ir vykdo tarpkultūrines veiklas.

Gap year savanorystė – programa savanoriams, pasirinkusiems laisvus metus, siūlo išvykti dirbti mainams kartu su vietos bendruomenės nariais ir mokytis socialinėje bei kultūrinėje srityje. Laivus metus praleidęs šioje savanorystės programoje užsienyje, jaunuolis grįš pagerinęs savo individualius įgūdžius, atsakingesnis, pilietiškesnis,  išmokęs lyderiui reikalingų savybių.

Kuriuose žemynuose gali savanoriauti?

  • Afrikoje;
  • Azijoje;
  • Europoje;
  • Pietų Amerikoje.

Amžius

Savanoriauti galima nuo 8 metų, žinoma, su tėvų/globėjų sutikimu.

Projektų trukmė

Nuo 1 iki 12 savaičių.

Kaina

Nuo 1750 dolerių, priklausomai nuo projekto vietos ir trukmės. Nuolaidos taikomos keliaujant grupėmis ir su vaikais bei jau dalyvavusiems šioje programoje. Tikslią kainą galima susiskaičiuoti čia. Tereikia nurodyti tikslią programą, trukmę ir keliaujančių žmonių skaičių. Į kainą įeina apgyvendinimas, maitinimas, transportas projekto šalyje, vietiniai ir įeinantys tarptautiniai skambučiai, visapusiška organizatorių pagalba prieš ir vykstant projektui, sveikatos draudimo kortelė.

Atsiliepimai

„Kalbėdamas apie savo patirtį, visada sakau visiems savanoriauti su Cross – Cultural Solutions programa. Tai buvo geriausia patirtis mano gyvenime ir nepaisant to, kaip aš stengsiuosi, aplinkiniai to nesupras, kol nepatirs patys.“ — Lysette Perez, savanoriavusi Kosta Rikoje.

Visus atsiliepimus gali rasti čia, o savanoriai savo istorijomis dalijasi čia.

Akimirkos

Filmukas apie moterų teisių gynimą Indijoje: Volunteer Abroad in India with Cross-Cultural Solutions

Kaip pildyti paraišką?

Jei nori dalyvauti savanorystės paaugliams programoje, turi užpildyti registracijos formą. Vėliau su tavimi susisieks programos koordinatorius, trumpam pokalbiui, po jo jis atsiųs rezervacijos numerį ir paprašys susimokėti užstatą.

Jeigu ketini savanoriauti kitoje programoje, prie jos aprašymo turi spausti „Require more info“ ir paprašyti registracijos formos.

Kontaktai