34.238.189.240
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Savanorius priimanti organizacija:
AIESEC
Organizacijos el. paštas:
lithuania@aiesec.lt

AIESEC Lietuva

Savanorius priimanti organizacija:
AIESEC
Organizacijos el. paštas:
lithuania@aiesec.lt

AIESEC Lietuva

Didžiausia pasaulyje jaunimo valdoma, nepelno siekianti organizacija AIESEC ieško drąsių ir pasiryžusių savanorių į daugiau nei 10 000 „Global Volunteer“ savanorystės projektų įvairiose pasaulio šalyse. Šiais projektais organizacija ugdo pasaulinę lyderystę – žmones kurie pažįsta save, supranta juos supantį pasaulį, nebijo spręsti problemų ir moka įgalinti kitus siekti tikslų kartu. Projektai parengti pagal Jungtinių Tautų Darnaus Vystymosi Tikslus ir sprendžia 17 pasaulio problemų, prie kurių, būtent tu ir prisidėsi, spręsdamas vietinių problemas: švietimo, saugumo, lyčių lygybės, gyvūnų gerovės, klimato kaitos, ir dar daugiau!

 

Plačiau:

„AIESEC“ įsikūrė 1948 metais palaikyti taiką pasaulyje. Iki šių dienų tą ir daro, skatindami kultūrinį supratingumą ir tobulindami jaunimo lyderystę: problemų sprendimą, komandinį darbą ir pasaulio bei savęs suvokimą. Būtent išvykdamas savanoriauti su „AIESEC“, išmoksi kaip sukurti tikslus ir jų pasiekti, kaip atrasti savo vertybes ir kaip reflektuoti, apsuptam viso pasaulio savanorių, atrasti didžiausias gyvenimo pamokas, o net nekalbant apie paprastus įgūdžius kaip anglų kalba, viešasis kalbėjimas, komunikacijos įgūdžiai ir t.t.

„AIESEC Lietuva“ įsikūrė 1991 metais ir jau daugelį metų organizuoja savanorystes tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, taip pat organizuoja renginius bei yra įsikūrę KTU, VDU, ISM, VU ir Šiaulių universitetuose, tad jei nori sužinoti daugiau, gali surasti „AIESEC“ savo universitete ir užsukti kavos.

Kur gali savanoriauti?

Vienoje iš 120 pasaulio valstybių, kurios yra Afrikoje, Pietų Amerikoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje, Australijoje, Europoje.

Amžius:

18–30 m. Nenusimink jei dar neturi 18 m., „AIESEC“ Lietuvoje organizuoja ir tarptautines vasaros stovyklas jaunimui iki 18 m. – „Find Your Way“.

Projektų trukmė:

Dažniausi 6 savaičių trukmės, bet būna ir iki 12 savaičių. Daugiausiai projektų vyksta vasaros ir žiemos atostogų metu, tad nelauk, teik paraišką, nes ribotas vietas projektuose pildo tūkstančiai savanorių iš viso pasaulio jau dabar.

Kaina:

Dalyvio mokestis yra apie 200 Eur. Dažniausiai įskaičiuotas apgyvendinimas, maitinimas, oro uosto pasitikimas, pasiruošiamasis seminaras, atvykimo seminaras ir grįžimo seminaras, pagalba tvarkant dokumentus ir vizas, pagalba integruojantis į šalį ir dirbant projekte.

Kaip pildyti paraišką?

Projektus ir galimybes gali rasti aiesec.org puslapyje. Prieš pildant paraišką, rašyk organizacijai el. paštu arba „Facebook“ – jie padės tau viską užpildyti.

Atsiliepimai:

„Nuostabūs bei nepamirštami išgyvenimai visada liks mano prisiminimuose ir sukelti jausmai niekada nepradings. Didelis ačiū AIESEC Lietuva ir AIESEC Colombia už šią gyvenimą pakeitusią patirtį!“ – Adelė, 2018 metų vasarą savanoriavusi Kolumbijoje.

Kontaktai:

https://aiesec.lt/

https://www.facebook.com/AIESECinLithuania/

lithuania@aiesec.lt