3.233.232.160
Rezultatai
Neradote atsakymo?
Data
2023-02-06
Šaltinis

BAFF Lyderystės Akademija 2023

Data
2023-02-06

BAFF Lyderystės Akademija 2023

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas (BAFF) atidaro kvietimą teikti paraiškas į nemokamą vasaros stovyklą Jungtinėse Amerikos Valstijose – BAFF Lyderystės Akademiją 2023.

Stovyklą sudaro trijų savaičių akademinė programa, skirta vienuoliktų klasių moksleiviams. Programa apima idėjų generavimo, dizaino mąstysenos, verslumo, inovacijų, tvarumo, verslo modelių ir lyderystės ugdymo koncepcijas, suteikia progą susipažinti su JAV kultūra, istorija, megzti ryšius su vienuoliktokais iš kitų Baltijos šalių.

Ši stovykla yra puikus šansas moksleiviams apsilankyti JAV, išplėsti savo akiratį, papildyti žinių bagažą ir patobulinti anglų kalbos įgūdžius. Lyderystės Akademijos stovykla turėtų ypač sudominti mokinius, kurie turi verslumo gyslelę arba yra aktyvūs užklasinėje veikloje, o gal savanoriauja ar vykdo kitokią visuomeninę veiklą.

Stovykla dalyviams yra nemokama – ją pilnai finansuoja Baltijos-Amerikos Laisvės fondas. Vienuoliktokai, norintys patekti į šią programą, turės dalyvauti konkurse, t. y. užpildyti paraišką ir parašyti tris rašinėlius anglų kalba (rašinėlių temos yra nurodytos paraiškos formoje). Praėję į antrajį atrankos etapą kandidatai bus kviečiami į asmeninį pokalbį anglų kalba BAFF biure Vilniuje. 

Paraiškos į stovyklą priimamos iki š. m. kovo 17 d.

Išsamią informaciją ir paraiškos formą rasite čia.